Inne, Polecane, Zapachy

Dzieci też chcą… pachnieć jak dorośli

Dzieci lubią we wszystkim naśladować swoich rodziców. W związku z tym stworzono z myślą o nich różne zapachy, aby mogły się nimi cieszyć i poczuć się wyjątkowo. Wody te nie zawierają alkoholu, dzięki czemu nie podrażniają one ich delikatnej skóry. Rewelacyjnie nadają się one także, jako prezent dla naszych najmniejszych milusińskich. Ja w tym wpisie przedstawię cztery wody toaletowe dedykowane właśnie im.

Pierwszą z nich jest woda toaletowa dla dzieci inspirowana niezwykle popularną wśród dzieci bajką ,,Krainą Lodu” EP Line Frozen. Na opakowaniu kosmetyku przedstawione są dwie główne bohaterki, które są siostrami. W środku znajduje się flakonik również z ich podobiznami dla prawdziwej księżniczki. Buteleczka jest w kształcie owalnym z korkiem w kształcie różowej korony z brokatem. Zapach, jaki wydobywa się wraz z ich aplikacją jest niesamowicie orzeźwiający, słodki i dziewczęcy. Można w nim wyczuć kwiatowo-owocowe nuty połączone z piżmem. Woda toaletowa jest dedykowana dla dziewczynek odważnych i pełnych optymizmu.

Kolejną, tym razem dla młodych panów jest woda toaletowa Cars Disney EP Line również bezpośrednio nawiązująca do bajki ,,Auta”. Szczególnie polecam je chłopcom, którzy bardzo lubią tą animowaną historię i niesamowite przygody głównego bohatera – czerwonej wyścigówki Zygzaka McQueena. Zapach jest pełen dynamizmu i energii.

Tym razem znów wracamy do dziewczynek. Dla nich proponuję wodę toaletową Hello Kitty, której z pewnością bardzo duża liczba małych kobietek jest fanem. Hello Kitty została wymyślona przez japońską spółkę Sanrio i od tamtej pory jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych kotów na świecie. Perfumy z jej wizerunkiem wydał Disney. Są one pomysłowe, wesołe i pełne szyku. Ich zapach jest kwiatowo-owocowy. Polecam je dziewczynkom energicznym oraz tym pełnym elegancji. W zależności od rodzaju perfum flakon może być np. w kształcie Hello Kitty.

Ostatnimi, jakie przedstawię, znów dla chłopców są EP Line Ultimate Spiderman. Kto oglądał film, kreskówkę lub czytał komiksy z pewnością wie, że o człowieku pająku krąży wiele historii. W związku z tym, że jest to tak dynamiczna postać, polecam ją dla chłopców, którzy są żądni przygód i lubią łobuzować chcąc jak główny bohater ratować świat przed złoczyńcami.

Jest jeszcze bardzo dużo wód perfumowanych przeznaczonych dla dzieci. Można je wybierać właśnie ze względu na ich ulubioną postać, czy bajkę. Często są one również pakowane w różnych zestawach, dlatego jak już wcześniej wspomniałam są doskonałym podarunkiem dla naszych podopiecznych.