Polecane, Zapachy

JOOP! Homme Extreme to droga, na której nie ma kompromisów

Mężczyznom, którzy lubią prowokować na pewno przypadnie do gustu woda toaletowa Joop! Homme Extreme. Dlaczego? Ponieważ znajdą w niej odzwierciedlenie swojego temperamentu, gdzie główną jego cechą jest determinacja w dążeniu do celu i zawsze zdobywanie tego, czego się chce. Dlatego ten zapach nie uznaje żadnych kompromisów.

Już samo opakowanie tej wody toaletowej zwraca uwagę swoim odcieniem koloru czerwonego. A w środku czeka na Ciebie flakon o niepowtarzalnym i oryginalnym zapachu. Już po jego otwarciu uderzy Cię kakaowy zapach zmieszany z wonią skóry oraz paczuli. Jest to ekstremalna mieszanka zapachowa wzbudzająca pożądanie.

Swoją premierę Joop! Homme Extreme miał w 2014 roku, jako wznowienie topowego już zapachu Joop! Homme. I również jak tamten odniósł niesamowity sukces stając się niezwykle popularnym wśród mężczyzn. Dodatkowo smaczku temu zapachowi dodała pełna seksapilu kampania reklamowa, gdzie promotorami perfum stali się piłkarz Justice Joslin oraz modelka Dasha Malygina.

Kosmetyk ten poleciłabym mężczyznom, którzy są  atrakcyjni, pewni siebie, pełni szyku i chcą działać na zmysły kobiet, gdyż żadna nie przejdzie obok tego aromatu obojętnie.