Poradnik

Letnie edycje perfum 2018

Letnie edycje perfum są zwykle lżejsze i bardziej nadają się na plażę czy gorącą imprezę. Co nas zaskoczy tym latem?
Swoje kolejne perfumy wypuścił Calvin Klein. Zapach CK One Summer jest w tym roku świeży i zmysłowy, w wersji dla kobiet i dla mężczyzn. Wciąż w tej samej charakterystycznej buteleczce, choć tym razem w wersji kolorem przypominającej letnie niebo i morze.
Escada pochwaliła się za to perfumami Sorbetto Rosso, które łączą błękit z różem i nawiązują do smaków słodkich deserów. Sorbety są często lekko kwaśne, bardzo orzeźwiające i owocowe. I taki właśnie jest ten zapach.
Na lato powstała też woda dla mężczyzn Davidoff Pacific. To część serii Cool Water, która w ostatnich latach zdobyła sporą popularność również w Polsce. Sądząc po tym, że reklamy tego zapachu widać na każdym przystanku, można odnieść wrażenie, że ma to być hit tego lata.
Letnie edycje perfum świetnie nadają się na prezent. Osoba, która na co dzień nosi pewien zapach, na pewno go lubi, ale może potrzebować odmiany. Poza tym mamy pewność, że tej buteleczki na pewno jeszcze nie ma w kolekcji, bo dopiero co pojawiła się w sklepach.