Polecane

Zapach lasu uchwycony we flakonie

Któż nie marzy czasem, by przenieść się myślami do spokojnego lasu? Na szczęście można to zrobić bardzo prosto – za pomocą perfum.
Takie nuty są szczególnie popularne w perfumach męskich. Można w nich wyczuć pędy sosny, cedr czy mech, a więc zapachy kojarzące się z puszczą. W damskich perfumach zdarzają się rzadziej i są raczej połączone z bardziej kobiecymi woniami białych kwiatów czy z zielonymi nutami świeżości.
Istnieją też zapachy, które do lasu odwołują się już w nazwie. Perfumy Wild Stone Forest Spice pachną jak las, ale są do tego wzmocnione korzennymi nutami przypraw. Dzięki temu jest to niebanalna propozycja dla osób, które lubią być zaskakiwane.
Rain Forest Parfume to z kolei zapach lasu.. deszczowego. Tu więc możemy spotkać więcej woni kwiatowych, bo w takiej dżungli sporo jest kwiatów i dzikich owoców. Co nie znaczy, że w polskich lasach ich nie ma, a aromaty jeżyn czy malin często trafiają do kompozycji zapachowych.
Precious Forrest Les Marveilles to z kolei zapach bogatej puszczy dla mężczyzn. Idealny, jeśli szukasz czegoś wytrawnego i tajemniczego.